All for Joomla All for Webmasters

Gerek çektiği filmler gerekse sinemaya kattığı yenilikler olsun, her daim sinemanın gelmiş geçmiş en usta yönetmenlerinden biridir Spielberg. Son filmi The Post ile seyircinin karşısına çıkacak olan yönetmenin yeni filminden ilk görüntüler geldi.

Özellikle Oskar’ı düşününce Spielberg’in bu yarışta Tom Hanks’i kadrosuna bilinçli kattığı bile düşünülebilir.

Her filmin izleyicisini biraz daha düşündüren, olmadık dünyalara götüren ve ufkunu açan Spielberg bu sefer kamerasını gerçek olaylara dayanan bir öyküye tutuyor.

Başrolünde Cast Away, Forrest Gump, Er Ryan’ı kurtarmak gibi filmlerden tanıdığımız usta aktör Tom Hanks rol alırken, ona Meryl Streep, Alison Brie, Sarah Paulson, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Jesse Plemons, Michael Stuhlberg, Zach Woods ve Bradley Whitford eşlik ediyor.

Liz Hannah’ın senaryolaştırdığı, Josh Singer’ın kaleme aldığı The Post; ABD hükumetinin Vietnam Savaşı hakkında gerçekleri çarpıttığını gün yüzüne çıkaran Pentagon Papers’ı yayınlamak için hükumete karşı amansız bir mücadele veren The Washington Post ekibinin hikayesini anlatıyor.

İlk gösterimini 22 Aralık’ta Amerika’da yapacak olan The Post’un Türkiye’de gösterime gireceği tarih henüz bilinmiyor.

Filmin Fragmanı

Paylaşılmaz Değiliz!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.