All for Joomla All for Webmasters

Blade Runner, Alien, Prometheus gibi filmlere hayat veren yönetmen Ridley Scott‘un son filmi All The Money‘den 2 yeni afiş yayınlandı. Bilindiği üzere Ridley Scott daha önce verdiğimiz şu haberle Kevin Spacey‘i son filminin kadrosundan çıkarıp, filmin Spacey’li olan sahnelerini yeniden çekme kararı almıştı.

Taciz suçlamalarıyla filme de damgasını vuran Spacey’i filmin bitmiş sahnelerinden çıkarma kararı alan Scott’un bu kararı almasında Oskar yarışının büyük etmeni var.

Ancak bu karar Scott’a pahalıya mal oldu. Filmin Kevin Spacey’i çıkarılan sahnelerin yeniden çekilmesi ve pazarlanması oldukça maliyete yol açıyor. Bu da ekstra harcamalar ve bütçe dışına çıkmak demek.

Bakalım Spacey’in koltuğundan boşalan yere geçen Christopher Plummer All The Money ile Oskar ve gişede Scott’un yüzünü güldürebilecek mi?

David Scarpa’nın kaleme aldığı, Ridley Scott’un yönettiği filmin başrollerinde Christopher Plummer, Michelle Williams, Mark Wahlberg yer alıyorlar.

Filmde 16 yaşındaki John Paul Getty’nin kaçırılması ile başlayan olaylar, anne Gail’in zengin büyükbabasından fidye istemesi ve bunu reddetmesiyle sevginin yerini yarışa bırakması konu ediniyor.

 

Paylaşılmaz Değiliz!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.