All for Joomla All for Webmasters

Tasarımcı Brian Colin imzalı 97′ yapımı konsol oyunundan uyarlanan Rampage:Büyük Yıkım‘da Dwayne Johnson’u bu sefer tüm düyayı kurtaracağı macera ile izleyeceğiz. Brad Payton’un yönettiği Warner Bros yapımı Rampage:Büyük Yıkım, Johnson hayranlarına 120 dakika aksion-bilimkurgu vadediyor.

Fragmanlarda da görüleceğe üzere Dwayne Johnson’a The Walking Dead’de Negan karakteri ile yıldızını parlatan Jeffrey Dean Morgan eşlik ediyor.

The Walking Dead ile tanıdığımız sinema oyuncusu Jeffrey Dean Morgan

Brad Peyton’u yönetmen koltuğunda aksiyon macera filmi ‘Rampage: Büyük Yıkım’ da: Primatolog Davis Okoye(Johnson) doğumundan beri ilgilendiği, aralarında sarsılmaz bir bağ kurduğu inanılmaz zeki gümüş sırtlı gorili George’u herkesten uzak tutmuştur. Ama bir düzenbazın genetik deneyi bu tatlı maymunu hırçın ve devasa bir boyuta dönüştürmüştür. Daha kötüsü buna benzer değişime uğramış yeni hayvanlar da keşfedilmiştir. Bu değişime uğramış yırtıcı hayvanlar Kuzey Amerika’nın içine kadar gelerek ve karşılarına çıkan her şeyi yok etmekdedir. Okoye itibarsız genetik mühendisiyle birlikte çalışarak bir panzehirle hem Dünya’yı hem de en yakın arkadaşını kurtarmak için mücadele edecek.

‘Rampage: Büyük Yıkım’da Johnson’a ayrıca Oscar adayı Naomie Harris (“Moonlight”), Malin Akerman (Dizi “Billions”), Jake Lacy (Dizi “Girls”), Joe Manganiello (Dizi “True Blood”) ve Jeffrey Dean Morgan (Dizi “The Walking Dead”); P.J. Byrne (“The Wolf of Wall Street”), Marley Shelton (“Solace”), Breanne Hill (“San Andreas”), Jack Quaid (“The Hunger Games: Catching Fire”), aMatt Gerald (Dizi “Daredevil”). Peyton’ın yönettiği filmin senaryosu Ryan Engle, Carlton Cuse & Ryan J. Condal ve Adam Sztykiel, hikayesi ise Rampage oyunundan esinlenerek Ryan Engle tarafından yazıldı.

John Dwayne’i bu sefer amansız bir mücadelede göreceğimiz Rampage: Büyük Yıkım, 20 Nisan 2018’de vizyona giriyor.

Paylaşılmaz Değiliz!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.